ODCHOV - VRH A

* 6.3.2017 - všechna štěňátka jsou u nových páníčků!!!

Bella Iceworld legend (naše Ellinka) a Baddy z Líšeňské planinky měli svá první štěňátka. 4 nádherné statné děvčata a 1 kluka jako buka.

1. Armalína Rubaell - prvorozená fena - zelená

 s mojí dcerou

Nádherná fenečka plně si vědoma své krásy, temperamentní , ale na druhou stranu velice kontaktní, velice doufáme, že vyroste v nádhernou a sebevědomou fenu a se svou paničkou, ke které měla komplikovanou cestu, bude sbírat jeden úspěch za druhým.

 _s novou paničkou

 

2. Amareta Rubaell  alias  RUBY - druhorozená fena - oranžová

_v rodné hroudě

Pevná a vyrovnaná fenečka (náš medvídek) , s krásně tvarovanou hlavou , velice vhodná na výstavy. Pevně věříme, že páníčky přesvědčí a ukáže se na nějaké té výstavě.

_s novými páníčky

3. Aisi Rubaell - narodila se jako třetí fena  -  růžová - naše Sisinka

_s chovatelkou

Jediná zlatá fenečka, je to krásná fenečka s nádherně vybarvenou hlavičkou, nejchytřejší z vrhu, byla by velice vhodná na lovecký výcvik, ale určitě by se neztratila ani na výstavách.

_s novými páníčky a rodiči

4. Atom Rubaell alias Charlie - narodil se jako čtvrtý a jediný kluk - černý

_v rodné hroudě

Největší ňunín, celý táta. Má nádhernou hedvábnou srst po mamince. Byl by velice vhodný na canisterapii. Ale neztratí se ani na výstavách.

_s novými páníčky

5. Annabella Rubaell alias Ellinka juniorka - narodila se jako poslední - žlutá

_v rodné hroudě

Nádherná fenečka s vyrovnanou stavbou těla a uhlazenou srstí , která je velmi preferovaná na výstavách. Je to dračice, ale s velkým srdcem. Velice vhodná na výstavy a na aktivní canisterapii.

_s novými páníčky